HİZMETLERİMİZ

Öğrenci evimizde barınmakta olan öğrencilerimize haftanın 6 günü açık büfe sabah kahvaltı hizmetleri tarafımızca sunulmaktadır. (saat : 07:30 - 11:00 )

Meryem Teyze

Öğrencilerimizin temizlik , çamaşır , ütü gibi hizmetlerinde öğrenci evlerinde çeşitli periyotlarla genel ve oda temizlik hizmetlerini de sunmaktayız.

Meryem Teyze

İletişim çağımızın vaz geçilmez unsuru olan Kablosuz internet (WİFİ)ağımız sınırsız bir şekilde öğrencilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler arasındadır.

Meryem Teyze

17 Ağustos 1999 depremini yaşadık ve tecrübe ettik, gurbet ellerden ilçemize öğrenim görmeye gelen öğrencilerin, doğal felaketlerden etkilenmemesi amacıyla, öğrenci evlerimizi bahçe içersine müstakil çelik konstrüksiyon ve ergonomik kullanım koşullarına göre inşa ettik.

Meryem Teyze

Yaz ve kış şartlarında, öğrenci evlerimizde kalmakta olan öğrencilerimizin, her şarttan etkilenmemesi için, ısıtma hizmetlerini her odaya doğalgaz kombi sistemiyle ayrı ayrı sunmaktayız...

Meryem Teyze

Apartlarımız müstakil bahçe içerisinde olup, 7 / 24 kameralı güvenlik sistemi ve alarım sistemleriyle güven altındasınız, dış camlarımız korkuluklarla muhafaza altına alınmış olup, her evin idarecisi mevcuttur.

Meryem Teyze